Manažer/-ka obchodního týmu Liberec

Swiss Life Select je přední švýcarskou finanční skupinou s více než 160letou tradicí, s uznávaným know–how a týmem profesionálů segmentů Medical, Corporate, či Premium. Naše klienty podporujeme v tom, aby mohli prožít delší život, s důvěrou a podle vlastních představ.

V současnosti hledáme do svého týmu Manažera zodpovědného za regionální rozvoj Swiss Life Select.

Co nabízíme:

  • nezastropovanou odměnu , roční bonusy
  • přímou podporu regionálního ředitele, asistenta, HR a lokálních specialistů nejen na počátku kariéry
  • pravidelné zapracování i pro lidi mimo obor
  • možnost využívání prestižních kanceláří s širokým zázemím
  • práci s exkluzivními službami, které patří do kategorie Best Select
  • možnost rychlého kariérního růstu
  • následné odborné i obchodní školení pro seniorní manažery a konzultanty
  • flexibilní pracovní dobu
  • firemní akce - zahraniční zájezdy, lokální teambuildingy a rodinné akce
  • benefity – zvýhodněný operativní leasing, mobilní tarif.

Vaším úkolem bude:

  • vést výběrové pracovní pohovory a vytvořit nový tým konzultantů
  • poznat a zažít každodenní práci konzultanta pro úspěšný budoucí mentoring a zapracování
  • zapojit se s kolegy do standardních manažerských aktivit v rámci regionu
  • společně se svými konzultanty vyhledávat nové privátní, či firemní klienty a vytvářet stabilní klientský kmen, kterému budete dlouhodobě spravovat majetek a finance
  • rozvíjet a podporovat Váš tým v klientských specializacích pro umocnění jejich úspěchu
  • pravidelně se manažersky, obchodně a produktově vzdělávat.

Co by Vám nemělo chybět:

  • prokazatelná manažerská, či obchodní zkušenost
  • zkušenosti v recruitingu
  • ambice vybudovat něco nového s dlouhodobou hodnotou
  • leadership a podnikatelský přístup
  • motivace a protýmový přístup,
  • umění naslouchat týmu a jejich klientům, umět nabídnout řešení,
  • přirozené vystupování a schopnost získat si důvěru v týmu,
  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou pro splnění zákonných požadavků, ideálně VS vzdělaní

Oslovila Vás naše nabídka?

Máte ukončené optimálně vysokoškolské vzdělání, minimálně maturitu a odpovídající zkušenosti? Pak na nic nečekejte a pošlete nám, prosím, svůj životopis a krátký motivační dopis.

Těšíme se na Vás.

Více informací:
www.swisslifeselect.cz | www.swisslifekariera.cz

Kontakt

Swiss Life Select
Pavel Trnka