Regionální manažer klientského segmentu pro západní Čechy

Jsme přední švýcarskou finanční skupinou se 162letou tradicí, s uznávaným know-how a týmem profesionálů segmentů Best Select, Medical, Corporate, či Premium. Podporujeme naše klienty v tom, aby mohli prožít delší život, s důvěrou a podle vlastních představ.
V současnosti hledáme do svého týmu zkušeného Manažera zodpovědného za regionální rozvoj Swiss Life Select v jednom z uvedených klientských segmentů.

Co nabízíme:

  • Nezastropovanou motivační odměnu 80 000 Kč+, roční bonusy,
  • výkonnostní bonusy vyplácené již v prvních měsících dle plněných kritérií,
  • přímou podporu regionálního ředitele, asistenta, HR a specialistů nejen na počátku kariéry,
  • možnost využívání prestižních kanceláří se širokým zázemím,
  • práci s exkluzivními službami, které patří do kategorie Best Select,
  • možnost rychlého kariérního růstu,
  • 3 až 6timěsíční zapracování i pro zkušené leadery, osobnosti či obchodníky z jiného oboru,
  • pravidelné týdenní odborné i obchodní školení pro seniorní manažery a konzultanty,
  • spolupráci dle Smlouvy o obchodním zastoupení s manažerským dodatkem (IČO),
  • flexibilní pracovní dobu,
  • kolektiv zkušených osobností, jejichž předností je loajalita a minimální fluktuace,
  • firemní akce – zahraniční zájezdy, lokální teambuildingy a rodinné akce, vánoční večírky,
  • benefity – zvýhodněný operativní leasing, mobilní tarif.

Vaším úkolem bude:

  • Vést výběrové pracovní pohovory a vytvořit nový tým konzultantů,
  • velmi rychle absorbovat, osvojit si a individualizovat naše propracované know-how,
  • poznat a zažít každodenní práci konzultanta pro úspěšný budoucí mentoring a zapracování,
  • zapojit se s kolegy do standardních manažerských aktivit v rámci regionu,
  • společně s konzultanty vyhledávat nové privátní, či firemní klienty a vytvářet stabilní klientský kmen, kterému budete dlouhodobě spravovat majetek a finance,
  • rozvíjet a podporovat Váš tým v klientských specializacích pro umocnění jejich úspěchu,
  • pravidelně se manažersky, obchodně a produktově vzdělávat.

Co by Vám nemělo chybět:

  • Prokazatelná manažerská a obchodní zkušenost,
  • ambice vybudovat trvalý tým, vybudovat a částečně převzít kmen s dlouhodobou hodnotou,
  • leadership a podnikatelský přístup,
  • motivace a protýmový přístup,
  • umění naslouchat členům týmu i jejich klientům, umět nabídnout řešení,
  • přirozené vystupování a schopnost získat si důvěru v týmu,
  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou pro splnění zákonných požadavků,
  • ideálně VŠ vzdělaní případně nahrazené praxí, přímo úměrnou Vašemu úspěchu,
  • životní zkušenosti a neustálá potřeba je s radostí předávat.

Oslovila Vás naše nabídka?

Pak na nic nečekejte a pošlete nám svůj životopis.
Těšíme se na Vás.

Více informací:
www.swisslifeselect.cz | www.swisslifekariera.cz

Kontakt

Swiss Life Select
Václav Říha
Telefon: +420 722 646 607