Finanční koncipient - České Budějovice

Swiss Life Select je přední švýcarskou finanční skupinou se 160-ti letou tradicí, s uznávaným know–how a týmem profesionálů. Naše klienty podporujeme v tom, aby mohli prožít bohatší život, podle vlastních představ.

Co nabízíme:

  • přímou podporu regionálního ředitele a lokálních specialistů
  • pravidelné týdenní zapracování
  • možnost využívání prestižních kanceláří s širokým zázemím
  • práci s exkluzivními službami, které patří do kategorie Best Select
  • flexibilní pracovní dobu
  • přátelský a vstřícný kolektiv

Vaším úkolem bude:

  • poznat každodenní práci konzultanta pro úspěšný budoucí rozvoj ve specializacích
  • pravidelně se obchodně a produktově vzdělávat
  • po zapracování předávat získané zkušenosti

Co by Vám nemělo chybět:

  • motivace a protýmový přístup
  • přirozené vystupování a schopnost získat si důvěru v týmu
  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou pro splnění zákonných požadavků, ideálně VŠ vzdělaní
  • vhodné pro studenty VŠ

Oslovila Vás naše nabídka?

Pak na nic nečekejte a pošlete nám svůj životopis. Těšíme se na Vás.

Více informací:
www.swisslifeselect.cz | www.swisslifekariera.cz

Kontakt

Swiss Life Select
Michal Hýža
Piano Business Center, Lidická třída 2331/6a
370 01  České Budějovice
ČR