Asistent/- ka obchodního týmu (Backoffice Specialist) Praha

Swiss Life Select je švýcarskou finanční skupinou s 160letou tradicí, s uznávaným know – how a týmem profesionálů, který je připraven provázet Vás na cestě k úspěchu.

Láká vás práce ve finanční instituci? Máte praxi na obdobné pozici? Hledáme parťáka do našeho týmu a do našeho přátelského kolektivu.

Jaká bude Vaše pracovní náplň:

  • Podpora obchodního týmu a klientů
  • Denní komunikace s týmem a partnerskými firmami
  • Zpracování obchodních případů po administrativní stránce
  • Zadávání dat do systému

Co od Vás požadujeme:

  • min. SŠ vzdělání s maturitou
  • Možnost práce pro studenty VŠ
  • Velmi dobrá znalost MS Office
  • Vlastní iniciativa, preciznost, vnitřní motivace
  • Orientace na klienta (interní/externí zákazník)
  • Odolnost proti stresu
  • Kultivovaný mluvený i písemný projev
  • Ochota učit se novým věcem
  • Schopnost pracovat v týmu – pohodová osobnost

Co Vám nabízíme:

  • Intenzivní odborné zaškolení
  • Příjemné, luxusní pracoviště s dobrou dostupností MHD
  • Podporu zkušených profesionálů

Oslovila Vás naše nabídka?

Pak na nic nečekejte a pošlete nám, prosím, svůj životopis a krátký motivační dopis. Těšíme se na Vás.

Více informací:
www.swisslifeselect.cz

Kontakt

Swiss Life Select
Ing. Ivo Vavříček, MBA
Telefon: 724 058 480