Compliance officer / firemní právník

Hledáme do týmu pozitivního a otevřeného kolegu/kolegyni. Jsme finančně-poradenská společnost patřící do velké zahraniční skupiny a nabízíme pestrou práci v malém týmu, který má na starost právní a compliance procesy pro Českou republiku.
Současně Vás čeká zajímavá a pro praxi obohacující práce spojená s compliance povinnostmi, které jsou na společnost kladeny ze strany mateřské společnosti a evropské skupiny Swiss Life. Budete mít možnost získat pracovní zkušenosti a silné stabilní pracovní zázemí v přední finančně poradenské společnosti a od přední evropské finanční skupiny.

Pracovní náplň:

  • kontrola souladu činností a procesů společnosti s právními normami (compliance)
  • příprava odpovědí pro orgány státní správy a regulátora
  • tvorba a realizace školení v různých odvětvích (GDPR, AML, střet zájmů, etický kodex)
  • kontrola dodržování interních předpisů subjektu dohlíženého ČNB
  • reporting compliance procesů na skupinu Swiss Life (komunikace v anglickém jazyce)
  • implementace skupinových směrnic
  • spolupráce s ostatními odděleními společnosti

Co očekáváme od vás:

  • Zkušenosti v oblasti compliance (alespoň 1 rok)
  • Chuť pracovat, přemýšlet, vymýšlet a zlepšovat
  • VŠ vzdělání právního a/nebo ekonomického směru
  • Komunikativní a organizační schopnosti
  • Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
  • Pokročilá znalost anglického jazyka slovem i písmem (B2)
  • CV v českém a anglickém jazyce

Nabízíme vám:

  • Přátelské zázemí silné ambiciózní společnosti
  • Spolupráci se zkušenými kolegy a potenciál dalšího rozvoje
  • Profesní příležitost a podporu toho stát se odborníkem v oblasti compliance na finančním trhu
  • Notebook a mobil i pro soukromé využití
  • Odpovídající zaměstnanecké benefity (školení, bonusy, stravenky, týden dovolené navíc, sick days, firemní akce)
  • Místo výkonu práce Praha
  • Nástup dle dohody

Pojďme se vzájemně poznat!

Pošlete nám svůj životopis v českém a anglickém jazyce.

Kontakt

Fincentrum & Swiss Life Select a.s.
Kateřina Jancíková katerina.jancikova@swisslifeselect.cz